Neohodnotené

SRAM/ TRUVATIV DESCENDANT 7K EAGLE B148 DUB 170 BLK 32

Na dotaz
Značka: SRAM
€169,99 –41 % €99,99
Kategória: MTB kľuky
Záruka: 2 roky
RAA6AFwAQgBlAG4AZQBmAGkAdABcAEMAYQB0AGEAbABvAGcAdQBlAEkAbQBhAGcAZQBzAFwANQAwADEAXAAwADAAMAA3ADAANQA5ADEAXwAxAC4AagBwAGcA
€169,99 –41 %
Crussis E-Largo 9.9 M
Crussis ONE-PAN Largo 8.8-M
CRUSSIS PAN-Atland 8.8-M
KTM MACINA RIDE 491 Bosch E-bike
Crussis E-Atland 9.9 M
Pells Thor Red L
NINER RIP E9 3-star EAGLE

Kľuky Descendant 7K poskytujú zakaždým vynikajúci výkon. Kľuky Descendant s prevodníkom SRAM X-SYNC™2 sú skonštruované pre úplnú kontrolu nad reťazou. Hrúbka každého zuba je presne nastavená tak, aby hladko spolupracovala s vnútornými a vonkajšími článkami reťaze SRAM. Technológia SRAM DUB™ sa vyznačuje lepšie skonštruovanou spodnou konzolou a dizajnom ložiska. 

 

TECHNOLÓGIE

 

  • EAGLE

Technológia Eagle predstavuje technológiu hnacieho ústrojenstva. Eagle je ľahší, jednoduchší, odolnejší a ľahšie použiteľný pohon. Eagle je vyvinutý pre ešte väčšiu odolnosť a výkon pri zachovaní hmotnosti. Technológia Eagle tiež poskytuje rozšírený rozsah prevodových stupňov o 520%, čo sa rovná 2 x 11 pohonných jednotiek.

 

  • X-SYNC 2

SRAM X-SYNC 2 Eagle je ďalším vývojom technológie SRAM X-SYNC. Agresívny dizajn zubov poskytuje lepšie držanie reťaze pre plynulejší a efektívnejší pocit z pedálu. So zameraním na dlhú životnosť, konštrukcia X-SYNC 2 Eagle znižuje trenie a hromadenie bahna, štrku a špiny.

 

  • DUB

Vzťah medzi držiakom spodnej konzoly a ložiskom je jadrom technológie DUB. Tu sa stretáva tuhosť s odolnosťou. Urobili sme krok za hranicu konvenčného myslenia a všetko sme zjednodušili - lepšou integráciou vzťahu medzi prevodníkom, kľukou, osou a spodnou konzolou. 

 

  • BOOST

BOOST otvára príležitosť na vylepšenú geometriu rámu s kratšími vzperami reťazí, širšími a tuhšími čapmi pruženia, širšou škálou možností prevodníkov, ako aj väčšou vôľou pre širšie plášte.

 

VLASTNOSTI

 

  • Kľuky DESCENDANT 7K sú kompatibilné s pohonnými systémami SRAM Eagle™
  • SRAM X-SYNC™  poskytuje lepšie držanie reťaze
  • Vzťah medzi držiakom spodnej konzoly a ložiskom je jadrom technológie DUB
  • Montážny krúžok
Späť do obchodu