Neohodnotené

Multifunkčné predné cyklo svietidlo MAARS MS 501

Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Skladom na predajni (1 ks)
Značka: Maars
€29,99
Kategória: Svetlá
Záruka: 2 roky
Crussis E-Largo 9.9 M
Crussis ONE-PAN Largo 8.8-M
CRUSSIS PAN-Atland 8.8-M
KTM MACINA RIDE 491 Bosch E-bike
Crussis E-Atland 9.9 M
Pells Thor Red L
NINER RIP E9 3-star EAGLE

Multifunkčné predné cyklo svietidlo MAARS MS 501

MS 501 - Multifunkčné cyklosvietidlo so svetelným tokom 500lm. Kvalitné predné svetlo s klaksónom na diaľkové ovládanie.

Nikto vás neprehliadne - Výkonné LED svietidlo nižšieho profi radu vyniká predovšetkým pomerom ceny a výkonu. Svetelný tok o hodnote 500lm ožiari priestor až na dva metre. Vaše bezpečie zaisťujú bočné prúžky s červeným výstražným svetlom. Svetlo obsahuje aj flash režim, ten odporúčame voliť na frekventovaných cestách.

Bezpečne tam aj späť - Okrem výrazného svetla svietidlo ponúka aj klaksón na diaľkové ovládanie. To slúži na jednoduchú a bezpečnú manipuláciu a disponuje niekoľkými zvukovými možnosťami a frekvenciami.

Veľkokapacitná batéria - Svietidlo je napájané 1200mAh nabíjacou batériou s dlhou životnosťou. Výdrž batérie pri plnom nabití závisí od zvoleného módu, pri aktívnom používaní zaisťuje až 4 hodiny svietenia. Interný akumulátor jednoducho nabijete pomocou priloženého micro-USB konektora. Svietidlo obsahuje LED diódy označujúce stupeň nabitia.

Jednoduchá manipulácia - Nastaviteľný držiak zaisťuje jednoduchú inštaláciu bez použitia náradia, pogumovaná konštrukcia svietidlo zabezpečuje na riadidlách. Svetlo je možné kedykoľvek jednoducho odopnúť a použiť ako ručné svietidlo.

Do všetkých terénov - Konštrukcia je zhotovená z kovového a vodeodolného materiálu. Stupeň krytia svietidlo chráni proti nepriaznivému počasiu.

Parametre:

Svetelný tok: 500lm
Výkon: 
5W
Typ: 
T6
Batéria: 
3.7V 1200mAh
Funkcie: 
vodeodolná, nabíjacia, klaksón
Veľkosť: 
32x90 mm
Váha: 
110g
Doba svietenia: 
2 - 4 h
Krytie: 
IPX5 – odolné proti tryskajúcej vode po dobu 3 minút, z 3 metrov

Dosvit: 100-200m
Materiál: hliníková zliatina

Späť do obchodu