Neohodnotené

Set cyklo svetiel predný + zadný MAARS MS 351

Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Skladom na predajni (>5 ks)
Značka: Maars
€25,99
Kategória: Svetlá
Záruka: 2 roky
Crussis e-Atland 8.7
Crussis ONE-OLI Largo 8.8-S
Crussis ONE-PAN Largo 8.8-M
CRUSSIS PAN-Atland 8.8-L
Crussis PAN-Largo 8.8-L
KTM MACINA RIDE 491 Bosch E-bike
NINER RIP E9 3-star EAGLE

Set cyklo svetiel predný + zadný MAARS MS 351

MS 351 - Cenovo výhodný set cyklosvetiel, vynikajú svojou nízkou váhou a dostatočným výkonom zaisťujú bezpečné večerné výlety.

Bezpečne tam aj späť - Predné svietidlo zaujme svojim výkonom a ľahkosťou. Svetelný tok o hodnote 240lm dostatočne ožiari okolitý priestor. Zadné LED svietidlo vyniká vďaka svojmu praktickému úchytu na klipsy. Svietidlo je možné využiť ako na bicykli, tak na večerných prechádzkach. Výstražné svetlo s hodnotou 160lm vás ochráni na frekventovaných cestách bez osvetlenia.

Nikto vás neprehliadne - Voliť môžete medzi dvoma režimami s rôznou intenzitou. Na šetrenie energie a zároveň veľkú svietivosť odporúčame voliť najnižší jas.

Veľkokapacitná batéria - Predné svetlo je napájané 450mAh Li-ion a zadnou Li-ion 400mAh nabíjacou batériou s dlhou životnosťou. Výdrž batérie pri plnom nabití závisí od zvoleného módu, pri aktívnom používaní zaisťuje až (4) hodiny svietenia. Interný akumulátor jednoducho nabijete pomocou priloženého micro-USB konektora.

Jednoduchá manipulácia - Nastaviteľný držiak zaisťuje jednoduchú inštaláciu predného svetla bez použitia náradia, pogumovaná konštrukcia svietidlo zabezpečuje na riadidlách. Súčasťou balenia je aj gumový krúžok, ten slúži na jednoduchú inštaláciu zadného svietidla. Obe svetlá je možné kedykoľvek jednoducho odopnúť a použiť ako ručné svietidlo, zadné svetlo si pomocou klipsov pripnete na cyklobrašňu, batoh alebo opasok. Môžete si tak sami vybrať kedy a ako chcete byť vidieť.

Váha, ktorá neťaží - Set svetiel je zostavený z našich najľahších svietidiel. Konštrukcia je zhotovená z plastového materiálu, ktorý oceníte, pokiaľ na svojom bicykli počítate každý gram.

Predné svetlo:

Zdroj svetla: 3W XPE
Svetelný tok: 240lm
Materiál:
ABS, guma
Typ:
XPE
Batéria:
Li-ion 450mAh
Funkcie: 100 %, 50% blikanie, nabíjacia
Veľkosť: 96x23x28 mm
Váha:
36g
Doba svietenia:
100% 3h
Príslušenstvo:
micro USB (súčasť balenia
Farba: čierna

Zadné svetlo:

Svetelný tok: 160lm
Výkon:
0.5W
Zdroj svetla: LED SMD
Batéria:
Li-ion 400mAh
Veľkosť:
40x53x37 mm
Váha:
57g
Príslušenstvo:
micro USB + gumový krúžok (súčasť balenia)
Materiál: ABS, guma

Späť do obchodu